Pregled
Specifikacija
AT080TN43 V.10

AT080TN43 V.10 Osnovni podatki
| Panel Model | AT080TN43 V.10 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×600 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AT080TN43 V.10 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| delovna temperatura | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura shranjevanja | -30 ~ 80 °C |
| Opombe | Depth: 6.30mm (w/o TP), 7.95mm (w TP). |
AT080TN43 V.10 Mehanske lastnosti
| Dot Resolution | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Konfiguracija pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Gostota pikslov | 125 PPI |
| Razmerje | 4:3 (H:V) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0675×0.2025 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2025×0.2025 mm (H×V) |
| Utež | TBD |
| Površina | Antiglare |
| Aktivno območje | 162×121.5 mm (H×V) |
| Dimenzija okvirja | 183×141 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 7.95±0.3 mm |
| Landscape ali Portrait | Landscape type |
| Touch Panel | Embeded (4-wire Resistive) |
AT080TN43 V.10 Optične lastnosti
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Svetlost | 350 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zaslona | 262K (6-bit) |
| Odzivni čas | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | 6 o'clock |
| Bela barva Kromatičnost | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Bela variacija | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Sončno svetlobno branje | N |
AT080TN43 V.10 Elektronska funkcija
| Reverse Scan | Yes (U/D, L/R) |
|---|---|
| Časovni nadzornik (T-CON) | Need external T-CON |
AT080TN43 V.10 Sistem osvetlitve ozadja
| Položaj svetilke | Edge light type |
|---|---|
| Tip svetilke | WLED |
| Znesek svetilke | 3S9P |
| Oblika žarnice | Array |
| Lamp Life Time | 20K(Min.) (Hours) |
| Napetost luči | 9.9/10.5V (Typ./Max.) |
| Trenutna svetilka | 180mA (Typ.) |
| Vrsta vmesnika | Connector |
| Svetilka za voznika | No |
AT080TN43 V.10 Signalni vmesnik
| Kategorija signala | TTL |
|---|---|
| Razred signala | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Vhodna napetost za panel | 3.3/10.0/16.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Vhodni tok za panel | TBD |
| Napetost za prikazne signale | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Vrsta vmesnika | FPC |
